.

مرکز ملی پاسخگویی برگزار می کند

اولین دوره کارگاهی مهارت های زندگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی» حوزه، به نقل از خبرگزاری حوزه، در ادامه سلسله دوره‌های آموزشی با موضوع خانواده، اولین دوره مهارت های زندگی از سوی گروه روانشناسی و مشاوره مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، سرفصل های این دوره شامل «مهارت خودآگاهي»، «مهارت غلبه بر افسردگی (مقابله با خُلق منفی)»، «مهارت غلبه بر خشم»، و «مهارت مدیریت زمان» (چهار مهارت از مهارت‌های ده‌گانه زندگی) بوده و عموم خانم‌ها و آقایان (به‌ویژه حوزویان، مبلّغان، فرهنگیان و مربیان) می توانند در آن شرکت نمایند.

استاد علیرضا فاضلی، از فضلای حوزه و دانشجوی دکتری تخصصی روان‌شناسی دانشگاه تهران، با سابقه برگزاری متعدد کارگاه‌های مهارت‌های زندگی، مدرس این دوره می باشد.

این دوره در شش جلسه و در روزهای «شنبه 24 فروردین، ساعت 16:30 تا 18»، «یکشنبه 25 فروردین، ساعت 16:30 تا 18»، «دوشنبه 26 فروردین، ساعت 16:30 تا 18»، «سه‌شنبه 3 اردیبهشت، ساعت 16:30 تا 18»، «چهارشنبه 4 اردیبهشت، ساعت 15:30 تا 17» و «پنجشنبه 5 اردیبهشت، ساعت 16:30 تا 18» با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت برگزار خواهد شد.

هزینه شش جلسه ای این دوره 60 هزار تومان(با بیش از 70 درصد تخفیف نسبت به مراکز مشابه) بوده و با معرفی و ثبت‌نام قطعی هر نفر از سوی شما، از حق تخفیف ده درصدی‌ می توانید استفاده کنید.

خط ارتباطی برای تماس تلفنی یا پیام‌رسان مجازی، شماره همراه 09195411477 بوده و علاقمندان با توجه به محدودیت زمانی، زودتر ثبت نام خود را قطعی نمایند.

علاقمندان می توانند کانال گروه روان‌شناسی و مشاوره مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی را در پیام رسان های سروش: sapp.ir/mmp_psy و ایتا: eitaa.com/mmp_psy دنبال نمایند.