مرکز آموزش های‌ کاربردی‌ و مهارتی برگزار کرد

تمرین بیان تفسیر در حضور استاد قرائتی

دومین نشست دوره تربیت مربی قرآن کریم، با حضورتفسیرپژوهان درمحل مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه برگزار گردید.

دومین نشست دوره تربیت مربی قرآن کریم، با حضورتفسیرپژوهان درمحل مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی» حوزه، در این نشست، طلاب شرکت کننده به اجرای بیان تفسیر قرآن به سبک استاد قرائتی در حضور این مفسر قرآن پرداختند.

طلاب شرکت کننده در این نشست که هرکدام از قبل خود را آماده اجرای بیان تفسیر به سبک استاد قرائتی کرده بودند پس از اجرا و بیان آنچه آماده کرده بودند، نقاط قوت و ضعف خود را از این مفسر قرآن دریافت کردند.

حجت الاسلام زائری معاون آموزش مرکز آموزش های کاربری و مهارتی در ابتدای این نشست با ارائه گزارشی از فعالیتها و برنامه های این مرکز روند مهارت آموزی در حوزه را مثبت ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد این مرکز بتواند با بهره گیری از فرصت به وجود آمده گام موثری درتحقق مطالبات مورد نظر مقام معظم رهبری در خصوص تحول در حوزه بردارد .

وی ضمن تقدیر از حضور طلاب و فضلای حوزه در این نشست، از وقت گذاری مفسر نوین قرآن کریم حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی تقدیر به عمل آورد و گفت؛ شیوه بیان تفسیر این استاد والا مقام مورد توجه جامعه قرآنی و حتی عامه مردم است و باید این شیوه بیان تفسیر را گسترش دهیم تا بتوانیم مفاهیم قرآن را به ساده ترین شکل ممکن برای مردم بیان کنیم.